Dovolená v Bibione | Zájezdy Bibione

bibione-bg-header-title.png
     
 

Dovolená v Bibione

Bibione jako čistokrevné letovisko vyrostlo a takové i zůstává. Zábava je alfou a omegou jeho mladistvé duše. Širokou pláž lemují promenády a půjčovny vodních atrakcí všeho druhu, kousíček od ní najdete moderní nákupní třídu, zábavní parky a v noci Bibione pulsuje v rytmu diskoték.

Výjimečný krajinný ráz nebo romantické zálivy Bibione nabídnout nemůže, zato turistické zázemí Bibione se neustále posouvá o stupínek výš. V Bibione každý rok přibudou nové ubytovací kapacity, nákupní centra, pláž se kousek protáhne, otevřou se nové snack bary, zmrzlinárny či pizzerie. Klidné moře, k němuž se zvolna svažují pláže s jemným pískem, dělá z Bibione lokalitu vyhledávanou rodinami s dětmi.

Užijte si dovolenou v Bibione s Travel.cz!

Hotely a rezidence v Bibione

 

Místo pro strávení Vaší dovolené v Bibione můžete vybírat z naší nabídky kvalitních hotelů a rezidencí za rozumnou cenu a nebo se poohlédnout po dalších místech v oblasti Benátek. Velkou výhodou je možnost volby individuálního termínu, oproti standardní nabídce zájezdů od cestovních kanceláří, které nabízí většinou termín sobota - sobota. Další výhodou je že platíte až v hotelu při odjezdu, rezervujte teď, plaťte až v hotelu.

Dovolená Bibione - aktuální nabídka

Kompletní nabídka dovolená Itálie
 

Ubytování v Bibione

Nabídka ubytování v Bibione je obrovská a dostupná téměř pro každého. Naslepo se ale nevyplatí jezdit zejména v srpnu, kdy mají dovolenou všichni Italové. Spolehněte se proto raději na mimořádně příznivou nabídku cestovních kanceláří, které podle Vašeho přání zajistí ubytování od rodinných apartmánů (ceny začínají na cca 500 Kč/osoba/týden) přes residence až po luxusní hotely. Budete-li hledat sami, pak vězte, že největší nabídka ubytování se koncentruje v oblasti Lido del Sole a Pineda.

Doprava do Bibione

Drtivá většina středoevropských návštěvníků volí pro cestu do Bibione silniční dopravu, a to buď autobusem, nebo vlastním autem. Vyrazíte-li na vlastní pěst, cesta vede po dálnicích A23 a A4 a čítá zhruba 800 kilometrů, což je přijatelné. Krom benzínu je nutno počítat s dálničními poplatky – dálniční známka pro Rakousko a pak přibližně pět euro na každých 100 kilometrů italských dálnic.

Alternativou je samozřejmě letecká doprava, ČSA operují linku Praha – Benátky, anebo je možnost letět s nízkonákladovou společností Wizz Air do Trevisia. Ceny začínají na stokorunách, ale je třeba včasná rezervace.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Garantujeme nejnižší ceny

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje