Aktuální počasí Bibione

bibione-bg-header-title.png
     
 

Aktuální počasí Bibione

Počasí v oblasti Venice

Aktualizováno 13/03/2016 01:19skoro jasnoskoro jasno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Počasí v Bibione

Počasí Itálie je poměrně různorodé, klima se liší v závislosti na nadmořské výšce a i na poloze. Bibione patří do regionu severní Itálie, který se vyznačuje chladnějším podnebím. Vnitrozemí severu je hornaté a více zde prší, nicméně pobřeží má subtropický ráz s mírnou zimou a teplým, slunným létem.

Bibione je jednoznačně destinace pro letní dovolenou. V zimních měsících se teplota pohybuje jen lehce nad nulou a většina hotelů i restaurací je zavřená. Sezóna začíná v červnu a končí v září. V tomto období čekejte teploty kolem 30 stupňů. Zájezdy v červnu a září bývají o hodně levnější, jelikož je zde určité riziko, že zmoknete nebo se setkáte se zamračenou oblohou. Ideální dobou pro návštěvu je začátek července, ceny nejsou ještě tak vysoko jako v srpnu, kdy běží celozávodní dovolená Italů, a také pláže nebudou tak přeplněné.

Hotely a rezidence v Bibione

 

Místo pro strávení Vaší dovolené v Bibione můžete vybírat z naší nabídky kvalitních hotelů a rezidencí za rozumnou cenu a nebo se poohlédnout po dalších místech v oblasti Benátek. Velkou výhodou je možnost volby individuálního termínu, oproti standardní nabídce zájezdů od cestovních kanceláří, které nabízí většinou termín sobota - sobota. Další výhodou je že platíte až v hotelu při odjezdu, rezervujte teď, plaťte až v hotelu.

Aktualní nabídka zájezdy do Bibione

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Garantujeme nejnižší ceny

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje